Bransoletki Swarovskiego w ślubnej stylizacji

bransoleta swarovski

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że każda z nas w tym jedynym w swoim rodzaju dniu chce wyglądać pięknie i olśniewająco. Stąd wielogodzinne poszukiwania wymarzonej sukienki ślubnej, mierzenie czasem nawet kilkudziesięciu modeli, zanim trafimy na tę jedyną, w której poczujemy się wyjątkowo.

Bransoletki z kryształami Swarovskiego

bransoleta swarovskiJednak sam wybór sukienki to jeszcze nie koniec naszych dylematów, bowiem każda nawet najbardziej strojna sukienka ślubna potrzebuje odpowiedniej oprawy w postaci biżuterii, dodającej blasku i elegancji naszej kreacji. Dobór biżuterii uwarunkowany jest kilkoma czynnikami, takimi jak styl samej sukienki, typ naszej urody czy nawet budowa naszej sylwetki. Elementem, który sprawdzi się niezależnie od fasonu naszej kreacji jest bransoletka, kierująca uwagę na dłonie, na których przecież tego dnia pojawi się symbol miłości w postaci obrączki. Jeśli nasza kreacja jest prosta i klasyczna, wówczas możemy podkreślić ją stonowanymi dodatkami w formie delikatnych łańcuszków czy eleganckich pereł lub postawić na kontrastowy, wyróżniający się akcent w postaci połyskującej biżuterii wysadzanej kamieniami. Ich blask z pewnością sprawi, że poczujemy się wyjątkowo. Zakup takiej biżuterii nie musi wiązać się z dużymi kosztami.

bransoleta swarovskiDoskonałą alternatywą dla drogocennych diamentów jest bransoleta Swarovski. Oryginalne, wyszlifowane w określony sposób kamienie dodadzą elegancji niejednej ślubnej stylizacji. Do wyboru mamy nie tylko białe kryształki, ale również wielokolorowe propozycje, na które możemy się zdecydować zwłaszcza wtedy, gdy na naszej kreacji lub w wystroju lokalu weselnego dominuje jakaś konkretna barwa. Wówczas całość zyska na spójności i nabierze niepowtarzalnego, przemyślanego charakteru, a poniesiony wydatek nie zrujnuje zasobności naszego portfela, która w obliczu organizacji ślubu i wesela już i tak jest mocno nadszarpnięta. Ponadto mamy tutaj wiele możliwości, jeśli chodzi o kolor bazy. W ofercie Swarovskiego znajdziemy modele zarówno srebrne, które według zasad najlepiej pasują do sukienek w odcieniu czystej, chłodnej bieli, a także złoto, które lepiej sprawdzi się w przypadku sukienek w kolorze écru.

Możemy zastosować się do przyjętych powszechnie zasad dotyczących doboru biżuterii ślubnej, jednak pamiętajmy, że celem wszystkich tego typu zabiegów jest nasze dobre samopoczucie, zatem stawiajmy na takie modele, które sprawią, że poczujemy się wyjątkowo, mając jednocześnie z tyłu głowy zasadę, że czasem mniej znaczy więcej i warto zachować umiar.