Sala, menu, wodzirej — zaplanuj piękne wesele!

restauracja

Udane przyjęcie weselne jest marzeniem każdej pary młodej. By takie było, konieczne jest zaplanowanie wszystkiego z wyprzedzeniem. W dniu ślubu każdy chce skupić się wyłącznie na najważniejszym wydarzeniu, czyli samych zaślubinach.

 

O czym pamiętać, by być spokojnym o powodzenie przyjęcia weselnego?

 

sala weselnaKażdy chce, aby jego wesele pozytywnie zapisało się w pamięci gości. Jednym z aspektów, który ma duże znaczenie, jest miejsce przyjęcia weselnego. Taka sala musi być pięknie przystrojona i wygodna. Należy dobrać wielkość pomieszczenia do liczby zaproszonych bliskich. Niewskazana jest ani zbyt duża przestrzeń, ani ciasnota. Dobrze dobrane ozdoby stołów i całej sali stworzą wyjątkową atmosferę. Przyjęcie nie powinno odbywać się bardzo daleko od miejsca zaślubin. Jeśli zabawa planowana jest w miejscu z trudnym dojazdem, warto przemyśleć nocleg lub transport dla gości. Innym ważnym aspektem jest dobór menu. Bezpiecznie, by zawierało dania różnorodne, które zadowolą większość gości. Jeśli wiemy, że wśród zaproszonych są osoby na specjalnych dietach, warto uwzględnić ich specyficzne potrzeby. Dobra zabawa to podstawa udanego przyjęcia weselnego. Ważne jest więc wybór DJa lub zespołu muzycznego i uzgodnienia z nimi repertuaru. Odnowienia muzyka nie jest jednak gwarancją sukcesu.

restauracjaRozkręcenie imprezy bywa bardzo trudne. Szczególnie gdy dwie strony rodziny pary młodej nie znają się zbyt dobrze. Tutaj doskonałą pomocą może być znany wodzirej na wesele z warszawy, czy innego miasta, a nawet małego miasteczka. Jest to osoba, która moderuje zabawę. Niektóre oferty łączą funkcję DJa lub członka zespołu muzycznego, z rolą wodzireja. Wodzirej dba o to by, przyjęcie wesele przebiegało zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Może witać gości, wznieść pierwszy toast, zapraszać do tańca, organizować podziękowania dla rodziców, czy innych ważnych dla pary młodej osób. Wodzirej przeprowadza także zabawy taneczne i biesiadne, które mają na celu zintegrowanie zgromadzonych gości. Punktem kulminacyjnym polskiego wesela, jest zazwyczaj moment oczepin. Wodzirej doskonale sprawdza się w organizowaniu i przeprowadzaniu zabaw o północy. Oczywiście wszystkie punkty przyjęcia, także oczepiny, należy zaplanować i dopasować do preferencji.

Warto korzystać z usług dobrego, sprawdzonego wodzireja. Piękna sala, dobre jedzenie i ciekawe pomysł wodzireja to podstawa dobrej zabawy weselnej. Wcześniejsze przemyślenie organizacji przyjęcia weselnego i zaangażowanie w jego przebieg profesjonalistów pozwoli parze młodej skupić się na najważniejszym, czyli na sobie.