Kreatywna fotografia plenerowa

fotografia ślubna w plenerze

Prawie wszystkie Młode Pary poza reportażową dokumentacją wesela chcą mieć także sesje plenerowe. Zdjęcia dynamicznie, niepozowane, spontaniczne mają swój urok, jednak i zaplanowana sesja pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów. Jednak sesje wśród łąk, w blasku zachodzącego słońca nad morzem, czy przy miejskiej fontannie są już oklepane i bardzo wiele par ma takie zdjęcia.

Fotografia ślubna na jachcie

 fotografia ślubna w plenerze Czy można jeszcze stworzyć jakąś kreatywną sesję w plenerze? Na szczęście propozycji jest wiele. Zamiast sesji na plaży można wybrać sesję na jachcie czy łodzi. Jest to nadal sesja nadmorska (choć można ją też robić nad jeziorem), a jednak pozwala na uzyskanie innej perspektywy. Wynajęcie łódki na kilka godzin nie kosztuje wiele, więc nie trzeba bać się o dodatkowe koszty. Także można robić na jachcie zdjęcia z zachodzącym słońcem, choć można też robić zdjęcia z plażą w tle. Jeśli ktoś nie lubi pływać a chciałby mieć zdjęcie wśród wody to może zdecydować się na zdjęcia robione na molo/mostach, czy na skałach. Zarówno nad morzem jak i nad rzeką często można zobaczyć duże kamienie, na których można swobodnie stanąć. Wzburzone fale zapewniają piękne otoczenie i pozwalają na zdynamizowanie statycznego zdjęcia. Kreatywna fotografia ślubna w plenerze w Łodzi może obejmować sesje ze zwierzętami.

 fotografia ślubna w plenerze Popularne są konie, ponieważ można robić zdjęcia w czasie jazdy. W wielu miastach można bez problemu znaleźć stadniny koni, położone najczęściej z dala od centrum. Na koniach można robić zdjęcia w lesie, na polanach, jak i w samej stadninie, jeśli wygląda ona reprezentacyjnie. Miłośnicy psów i kotów także mogą zabrać swoje czworonogi na sesję plenerową. Niektórzy nawet kupują swoim pupilom specjalne ślubne ubranka przypominające kamizelki czy spódniczki tutu, jak również obróżki z krawatami, muszkami, kokardkami. Dla miłośników bardziej egzotycznych zwierząt czekają stadniny z alpakami i lamami. To bardzo ,,modne” zwierzęta, które świetnie prezentują się na zdjęciach i na pewno każdy je pokocha. W samym mieście natomiast zamiast zdjęć w parkach można robić zdjęcie w zabytkowych pałacykach, muzeach (po wcześniejszym uzgodnieniu), czy wybrać zdjęcia w klimacie postindustrialnym.

Pomysłów na sesje plenerowe jest bardzo dużo. Można robić sesje tematyczne, na przykład w kolorach jesieni, sesje różnymi gadżetami (wykorzystywanymi także w fotobudkach), czy sesje sportowe na boiskach piłkarskich i kortach. Z pewnością każda Młoda Para może wybrać ciekawe miejsce na swoją sesję plenerową, która będzie nie tylko dobrze się prezentować na zdjęciach, ale także będzie pasować do ich stylu życia i pasji.