Sneakersy a styl sportowy

sneakers buty białe

Styl sportowy cieszy się wśród kobiet coraz większą popularnością. Znajduje fanki w każdej grupie wiekowej, noszą go zarówno nastolatki, jak i osoby starsze. Jeszcze do niedawna był zarezerwowany do konkretnej sytuacji i miejsca, takich jak siłownia czy bieganie. Dzisiaj, stylizacje sportowe są bardzo popularne również na co dzień.

Sneakersy są popularne

sneakers buty białe	Niektóre z nich sprawdzą się nawet w pracy. Wystarczy połączyć sportowe akcenty z tymi bardziej eleganckimi. Warto jednak pamiętać, że to styl zarezerwowany przede wszystkim na co dzień, dlatego nie wypada się nim inspirować szykując stylizację do opery czy na spotkanie biznesowe. Skąd jednak wynika jego fenomen? Styl sportowy to wygoda, wybieramy go gdy chcemy czuć się komfortowo. Elementy garderoby, które go wyróżniają to bluzy z kapturem, spodnie dresowe, t-shirty, trampki oraz sneakersy. Żeby cała stylizacja nabrała sportowego charakteru nie musi od razu składać się ze wszystkich tych elementów. Wystarczą na przykład modne sneakers buty, które w ostatnich latach podbiły polskie ulice. Coraz częściej zastępują kobiece szpilki czy baleriny, stając się znacznie wygodniejszą alternatywą. Stanowią znakomity sposób, aby przemycić do codziennego outfitu nieco luzu, będą pasować nie tylko do bluz, ale również do kurtki jeansowej, czy nawet marynarki. Mówiąc, że sneakersy pasują do wszystkiego, nie ma w tym ani grama przesady.

sneakers buty białe	Coraz częściej kobiety łączą je ze zwiewnymi sukienkami czy spódnicami. Niektórzy mogliby się z tym nie zgodzić i stwierdzić, że takie połączenie w ogóle nie jest udane. Jednak umiejętne zestawienie wzorów i kolorów pozwoli stworzyć modną oraz spójną stylizację. Białe sneakersy będą idealnym uzupełnieniem minimalistycznej sukienki w sportowym stylu. Można je też połączyć z dziewczęcą sukienką w kwiaty w stylu retro, takie miks stylów będzie prezentował się bardzo trendy. Z kolei sneakersy w odważniejszych kolorach mogą stanowić idealny zestaw z czarnymi spodniami i jeansową kataną, które nie będą dominowały, a pozwolą grać butom pierwsze skrzypce, przykuwając uwagę. Z kolei do marynarki lub koszuli doskonałym uzupełnieniem będą „lekkie” sneakersy, przypominające trampki. W tym akurat przypadku, obuwie nie powinno wybijać się na pierwszy plan, ale stanowić wspólną całość z pozostałymi elementami stylizacji.

Jak widać styl sportowy to nie tylko dresy i bluzy, można go dowolnie interpretować, łącząc go z ubraniami i dodatkami, które do niego nie należą. Ten w nowoczesnym wydaniu to szukanie oryginalnych rozwiązań i zabawa z łączeniem pozornie niepasujących elementów.