Jak wybrać dobry waporyzator?

waporyzatory

Jeszcze do niedawna zdecydowanie najbardziej popularnymi produktami konopnymi były olejki. To one pierwsze pojawiły się na polskim rynku i były najbardziej rozreklamowane. Próbowano też wypromować kapsułki, jako wygodniejsze w przyjmowaniu i bezsmakowe, czy też pasty, jako koncentrat konopny, jednak nadal są one rzadko wybierane.

Różne rodzaje waporyzatorów

waporyzatory Kapsułek nie da się podzielić, kiedy chce się wziąć mniejszą ilość preparatu, z a kolei silna pasta nie jest polecana na początek. Na szczęście jest inne rozwiązanie. Nie jesteśmy skazani na niesmaczne, ciemnozielone olejki, które po zakropieniu pod język trzeba jeszcze trzymać przed połknięciem. Dobrą opcją jest susz konopny. Wykorzystuje się go do inhalacji, jest polecany dla osób, które szukają produktów CBD o niewielkim (kilkuprocentowym) stężeniu na początek. Susz można kupić w różnych odmianach. Smak cytrusów, czy słodkiej truskawki na pewno spodoba się wielu osobom i znacząco różni się od ziemistego posmaku olejku. Żeby jednak móc inhalować się suszem do potrzebne są waporyzatory ze sklepu online. Można oczywiście kupić także gotowe jointy lub zwinąć je samodzielnie w bibułce, jednak w ten sposób susz szybko się wypali. W waporyzatorach susz nie jest spalany, a podgrzewany, przez co można się nim inhalować przez długi czas. Warto kupować sprzęt który ma duży zakres temperatury i można go ręcznie regulować.

waporyzatory Dobry wapory zator można przestawiać co jeden stopień Celsjusza. W ten sposób ustawia się wapory zator tak by dawał gorący, intensywny dym, jak również by susz powoli się tlił i dymem można było się kilka razy zaciągnąć. Do wyboru są waporyzatory przenośne oraz stacjonarne. Mały, poręczny wapory zator jest idealny do korzystania poza domem. Powinien mieć solidną obudowę, przez którą nie czuć ciepła spalania, jak również higieniczny ustnik. Waporyzatory stacjonarne powinny mieć duży pojemnik na susz i opcje sterowania pilotem, dzięki której nie trzeba się stale nachylać nad urządzeniem by zmienić jego ustawienia. Warto kupować nieco droższe waporyzatory, bo te najtańsze są słabej jakości, szybko się zepsują i nie podgrzewają a spalają susz, przez co ten szybko się kończy.

Na pewno susz do waporyzacji to propozycja dla osób, które szukają smacznych, aromatycznych produktów zawierających CBD. Dzięki różnym modelom sprzętu dostępnego na rynku można cieszyć się waporyzacją w domowym zaciszu, jak i na spacerze. Warto inwestować zarówno w wysokiej klasy waporyzatory, jak i w sam susz, który będzie miał odpowiednie stężenie substancji aktywnych.