Cechy wyróżniające dobrego DJ-a

imprezy dobry dj

Nie od dziś wiadomo, że dobra impreza to nie ta, która wiele kosztowała, a przyjęcie, na którym można pobawić się wśród dobrych znajomych. W dzisiejszych czasach dużo zależy od prowadzącego wesele lub urodziny na sali. Nie sposób tańczyć do białego rana i brać udział w zabawach, jeżeli za konsolą stoi niemiły lub przesadnie wstydliwy człowiek. Jak powszechnie wiadomo, nie szata zdobi człowieka, jednak ubiór wiele o nim mówi.

Czy dobry DJ może być tani?

dj bydgoszcz dobryNajłatwiej jest wyrazić siebie poprzez założenie odpowiadających swoim gustom ubrań, co jest zauważalne dla każdego. Jeżeli wybiera się człowieka, który ma za zadanie porwać do tańca i zabawy do dnia następnego zgromadzonych gości, musi być to DJ lub wodzirej o niekontrowersyjnym ubiorze. Wśród osób przybyłych, by świętować zamążpójście jednego z członków rodziny lub znajomego, wszyscy są ubrani elegancko i z klasą, DJ ubrany w plażowy strój będzie z pewnością zwracał uwagę, ale też wywoływał nieprzyzwoite komentarze. Niektórzy mogę nie wiedzieć, co jeszcze wpływa na opinię ludzi o tym, że jest to dobry DJ – Bydgoszcz jest miastem, gdzie wciąż przybywa osób chcących grać na imprezach. W tak dużym skupisku wodzirejów łatwo wyróżnić kilka kluczowych cech, jakich warto poszukiwać u potencjalnego DJ-a, którego chce się zaprosić do prowadzenia ważnej imprezy. Najłatwiej jest poznać człowieka, gdy się z nim porozmawia. Nikt nie ma tu na myśli czatu przez Internet, a prawdziwą pogadankę w cztery oczy.

imprezy dobry djWtedy łatwiej jest zobaczyć, w jaki sposób DJ mówi, czy ucieka wzrokiem, gdy odpowiada na trudne pytanie lub jakiego jest temperamentu. Z pewnością, najłatwiej będzie mu zaskarbić przychylność gości na imprezie, jeżeli będzie się zwracał do publiczności grzecznie i do tego pokaże, że ma poczucie humoru. Niewinne żarciki na rozładowanie atmosfery są potrzebne, jednak muszą być one przemyślane, by nie uraziły nikogo. Dykcja i choć podstawowe pojęcie o śpiewie to również wielce istotne aspekty, na jakie warto zwrócić uwagę podczas wybierania DJ-a. Z pewnością prowadzący imprezę musi być empatyczny, zabawny i najlepiej, gdyby był z natury ekstrawertykiem.

Ludzie otwarci na nowe znajomości i do tego łatwo nawiązujący kontakt z nowo poznanymi, o wiele szybciej złapią dobry kontakt i będą wiedzieli, jaką muzykę zagrać w danym momencie. DJ, który zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszyscy muszą lubić bawić się przy rytmach disco, powinni mieć w zanadrzu przygotowany repertuar z innych gatunków muzycznych. Dzięki pokorze i zrozumieniu, że nie zawsze impreza może przebiegać zgodnie z wyobrażeniami, można stać się naprawdę dobrym DJ-em.