Czym powinny się wyróżniać statuetki pamiątkowe?

statuetka okolicznościowa

Od pewnego czasu coraz bardziej popularne staje się wręczanie różnego rodzaju pamiątek w formie statuetek w czasie różnych uroczystości. Ważne, by pamiętać o konieczności dopasowywania kiach statuetek do rodzaju wydarzenia, na którym będą one wręczane. Dodatkowo, w ich przypadku ogromną rolę odgrywa również odpowiednio wysoka jakość wykonania.

Wysokojakościowe statuetki pamiątkowe

statuetka okolicznościowaWręczanie takich statuetek jest znacznie lepszym pomysłem niż zwykłe kartki okolicznościowe. Przede wszystkim chodzi tutaj o większą trwałość, którą wyróżnia się pamiątkowa statuetka. Kartki dosyć łatwo żółkną, czy też tracą swoja czytelność, mogą też dosyć łatwo się zgubić. Tymczasem statuetka, ustawiona na półce, czy też kominku, może przypominać przez długi czas uczestnikowi wydarzenia o wyjątkowych chwilach, Szczególnie często tego rodzaju statuetki wręcza się podczas uroczystości weselnych. Przykładem mogą być pamiątki, będące podziękowaniem dla uczestników danej uroczystości, to jest dla rodziców, świadków, czy też chrzestnych. Ważne, by statuetka została wykonana z solidnych materiałów, takich jak stal, oraz jej projekt był dostosowany do uroczystości zaślubin. Aby nadać jej bardziej osobisty charakter, warto by znajdowały się na niej samodzielne skomponowane tekst życzeń.

 

puchar okolicznościowyBardzo często statuetki takie wręcza się jako nagrody, za uczestnictwo w różnych zabawach i konkursach weselnych. Będą one znacznie lepszą zachętą dla gości zachęcając ich do udziału w zabawach. Mogą one przybierać w tych przypadkach wygląd zabawnej statuetki, czy też pomysłowego medalu, ze znajdującą się na nim zabawną dedykacją, która przez długi czas będzie przywoływała przyjemne wspomnienia. Bardzo ważne jest, by wykorzystywać takie statuetki, które są odpowiednio dobrze wykonane. Dostępne są one w wersji bardziej ekonomicznej, wykonanej z tworzywa, polimerowego w taki sposób, aby jak najbardziej przypominało metal. Tak wykonane statuetki I medale okolicznościowe mają tą zaletę, że są znacznie lżejsze i tańsze. Coraz częściej, biorąc pod uwagę rangę wydarzenia, wybiera się jednak takie, które zostały wykonana z metalu. Takie statuetki, przez znacznie dłuższy czas, zachowają atrakcyjny wygląd.

Od pewnego czasu coraz więcej osób decyduje się na zamówienie różnego rodzaju statuetek okolicznościowych. Mogą się one okazać niezwykle przydatne podczas różnych wydarzeń rodzinnych, zawodowych, czy też sportowych. Bardzo ważne jest, by korzystać z takich statuetek, których projekt będzie dostosowany do rangi danego wydarzenia, oraz jego charakteru.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdź na stronę www.e-statuetki.pl!