Codziennie korzystamy z sprawdzonych web technologii.Poznaj nasze specjalizacje!


Stosujemy nowoczesne rozwiązania i sprawdzone metody programowania.

Nasi Specjaliści


Jesteśmy Ekspertami w skutecznym i nowoczesnym programowaniu stron internetowych i produktów internetowych. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie i kompetencje w budowaniu skutecznych rozwiązań informatycznych. Podczas wdrożenia prowadzimy najnowsze metody analizy kodu oraz optymalizacji końcowych wersji developerskich.

Wiemy jak efektywnie wprowadzać nowe rozwiązania w Świat internetu zachowując standardy i dobre praktyki programowania. Nasz Team Programistyczny tworzą Eksperci w zakresie Front-End i Back-End Development.

Wybieramy odpowiednie technologiebudując Twoją wizję!


Stosujemy nowoczesne rozwiązania i sprawdzone metody programowania.

Front-End Development


Tworzymy nowoczesne strony internetowe w oparciu o Dobre Praktyki programowania i metodykę kontroli wersji GIT. Nasi Front-End Developerzy stosują najnowsze wersję języków HTML5, CSS3, JavaScript, ReactJS

Back-End Development


Budujemy rozwiązania programistyczne związane z zarządzaniem treścią, komunikacją Business to Client i Business to Business, systemami CRM oraz interkatywnymi Aplikacjami Webowymi. Wykorzystujemy języki programowania tak aby zapewnić bezpieczeństwo działania wykonanych Systemów oraz przejrzystość ich funkcjonowania.

Mobile Development


Specjalizujemy się w budowaniu aplikacji mobilnych.

Bezpieczeństwo kodowania


Realizujemy projekty zgodne z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa występującymi w środowisku web. Nasze wdrożenia są produkowane z wykorzystaniem najnowszych wersji języków kodowania.

Dobre Praktyki


Stosujemy metody i zasady Dobrych Praktyk Kodowania. Napisany przez naszych Programistów kod jest zoptymalizowany, czytelny oraz wydajny. Wykonujemy Testy zgodności i kontroli Wersji GIT, dzieląc etap wdrożenia na wersje lokalne, developerskie i produkcyjne.

Zaufanie naszych Klientów budujemy od 2010 roku.Zobacz nasze najnowsze realizacje!

ZOBACZ