Budujemy strony www w oparciu oDobre Praktyki i doświadczenie


Poznaj zasady stworzenia profesjonalnej strony internetowej.

Dlaczego warto nas wybrać...


1

Tworzenie stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Strona www dopasowana do potrzeb i budżetu


Zawsze dobieramy rozwiązania do możliwości budżetowych każdego Klienta tak aby móc stworzyć dla Ciebie odpowiednią stronę, dzięki której będzie mógł pozyskać więcej Klientów i odpowiednio zaprezentować swoją ofertę.

2

Tworzenie stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Efektowne projektowanie stron internetowych


8 lat projektowania stron www przekłada się na wiedzę oraz doświadczenie w technikach i zasadach tworzenia przyjaznych i efektownych projektów graficznych stron www.

Zobacz nasze realizacje

3

Tworzenie stron www z CMS - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Przyjazny Panel Zarządzania Treścią - CMS


Stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Nasze strony opieramy na systemie zarządzania treścią Wordpress oraz innych licencjonowanych i sprawdzonych systemach. Tworzymy również dedykowane panele CMS na zamówienie.

4

Tworzenie bezpiecznych stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Zaufanie i bezpieczeństwo danych


Wiemy jak ważne jest zaufanie Klientów do dobrej i sprawnej obsługi. Nasz zespół jest odpowiedzialny za kontakt z Klientami 5 dni w tygodniu od godziny 9-17 odpowiadając na każde pytanie i służąc pomocą.

5

Tworzenie responsywnych stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Dostosowanie do urządzeń mobilnych - RWD


Stworzone strony będą w pełni dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych np: telefonach czy tabletach. Użytkownicy będą mogli również w szybki sposób zobaczyć na telefonach najważniejsze informacje i treści.

6

Tworzenie stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Wsparcie i obsługa techniczna


Zamawiając stronę w naszej Agencji masz pewność, że w każdym momencie będziemy starać się pomóc Tobie w administrowaniu strony i na bieżąco rozwiązywać problemy dotyczące Twoje strony www.

7

Optymalizacja stron www SEO - ADHOC Agencja Interaktywna

Optymalizacja


Wykonujemy optymalizacje stron www w oparciu o narzędzia Google. Nasi specjaliści tworzą również audyty stron powstałych tak aby polepszyć ich widoczność w wyszukiwarce.

8

Doświadczenie i wiedza


Wyróżniamy się szeroką wiedzą oraz wieloma realizacjami stron www. Służymy pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań tak aby wzbudzić uwagę i uzyskać najlepsze efekty.

9

Tworzenie stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Efekty końcowe


Wiemy jak ważne jest pozyskanie każdego Klienta, stworzenie odpowiedniego wizerunku tak aby móc w efektowny sposób sprzedać produkt lub usługę. Nasze strony internetowe zapewniają dobre konwersje sprzedażowe oraz są atrakcyjne dla odbiorców.

10

Tworzenie stron www gwarancja - ADHOC Agencja Interaktywna

Gwarancja i formalności


Jesteśmy prawnie działającą firmą dlatego zawsze podpisujemy umowę z naszymi Klientami zapewniając im terminowe wykonanie usług oraz 12 miesięczną gwarancje techniczną.

Zobacz poniżej nasze realizacje a na dole zadaj nam pytanie!


Najnowsze realizacje


Zobacz nasze ostatnie projekty zrealizowane dla naszych Klientów.

Wyślij prośbę o wycenę!


Wypełnij poniższy formularz wpisując dane kontaktowe. Wkrótce zadzwonimy do Ciebie aby móc się przedstawić i porozmawiać o możliwościach wspólnej współpracy.