Różne rodzaje zaproszeń ślubnych

ekskluzywne zaproszenia ślubne

Każda Młoda Para pragnie, by ich ślub i wesele były idealne, dopracowane w najmniejszych szczegółach. Planowanie uroczystości zaczyna się nawet na rok przed samym wydarzeniem. Wybierana jest suknia ślubna, smak tortu weselnego i deserów, czy miejsce zabawy. Zatrudniani są specjaliści z dziedziny fotografii, muzyki, florystyki. Jednak również mniejsze rzeczy mają znaczenie.

Zaproszenia ze zdjęciem

ekskluzywne zaproszenia ślubne Są to między innymi obrączki, ale także zaproszenia, o których często się zapomina. Młode Pary coraz częściej rozsyłają zaproszenia na uroczystość poprzez pocztę elektroniczną, jednak to mało eleganckie i nie pasuje do podniosłego wydarzenia. Zdecydowanie lepiej jest postawić na zaproszenia papierowe, dostępne obecnie w wielu różnych odmianach. Warto jest zamówić między innymi ekskluzywne zaproszenia ślubne z fotografią. Zdjęcie Pary Młodej będzie widniało na okładce kartki. Może być ono w kolorze, w sepii, czy czarno-białe. Wykonywane są fotografie na całej stronie, na połowie, czy stylizowane zdjęcia w kształcie serca z czerwonym obramowaniem. Romantyczne zdjęcie z pewnością stanowi świetny element personalizacji zaproszeń ślubnych. Zamiast zdjęcia można także użyć samej grafiki z sercem, czy motywem zakochanej pary. Wiele Par Młodych decyduje się na wesele tematyczne, do którego warto jest dopasować także zaproszenia.

ekskluzywne zaproszenia ślubne Szczególnie modne są zaproszenia w stylu boho, z motywem kwiatów, jak również kolorowe, folkowe zaproszenia na wesela utrzymane w stylu ludowym. Takie zaproszenia mogą mieć zarówno delikatną tematyczną wstawkę, na przykład łowicką ramkę czy imiona Młodej Pary w kwiecistym obramowaniu, jak i mogą być wzorzyste, kolorowe. Wszystko zależy od gustu narzeczonych. Dla osób, które lubią klasyczne rozwiązania, a jednocześnie niesztampowe producenci zaproszeń także przygotowali wiele opcji. Zaproszenia mogą być drukowane na papierze kredowym lub perłowym, także z uszlachetnieniem folią srebrna i złotą (przy użyciu technologii hot stamping). Na papierze można laserowo wyciąć koronkę lub dowolny inny wzór. Koronka na zewnętrznej krawędzi zaproszenia będzie wyglądała niezwykle elegancko i stylowo. Do zaproszenia można przyczepić także satynową wstążeczkę lub zawiązać kokardkę.

Zaproszenia ślubne występują obecnie w wielu wariantach. Można znaleźć zarówno te utrzymane w stonowanej kolorystyce, jak i barwne oraz wzorzyste. Zaproszenia można dopasować tematycznie do rodzaju wesela np. boho, jak również je spersonalizować za pomocą fotografii lub grafiki. Dobrze wykonane zaproszenia z pewnością przyciągną wzrok gości weselnych i zostaną zapamiętane na długo.