ProjektujemyStrony internetowe


Tworzymy niepowtarzalne i trafiające w gusta projekty graficzne stron internetowych z zachowaniem zasad typografii i kompozycji..

BudujemyStrony internetowe


Budujemy nowoczesne i przejrzyste strony internetowe dostosowane do użytkownika oraz wyświetlania ich na telefonach i tabletach.

Zobacz więcej

KodujemyUsługi Web Developerskie


  • Kodowanie stron internetowych
  • Programowanie aplikacji
  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Wsparcie programistyczne Start-upów
  • Wsparcie Web Developerskie Firm i Korporacji

Analizujemyi Badamy


Tworzymy strategie i audyty dla Firm i Marek. Kierujemy ich rozwój i nadajemy odpowiedni kształt działaniom marketingowym.

Proces działania


Pracujemy zgodnie z określonym procesem działania. Realizujemy długofalowe projekty wspierające online naszych Klientów.

Proces działania


ADHOC Agencja interaktywna. Działamy szybko ale w sposób przemyślany i dostosowany do potrzeb każdego zlecenia. Wiemy, że zdobyte doświadczenie odpowiednio kieruje nas i nadaje tempo naszej pracy.

1.

Pierwszy kontakt


Zawsze staramy się zrobić 1 krok do stworzenia nowej relacji Klient – Agencja. Nawiązany kontakt zamieniamy na spotkanie lub wideokonferencje.

2.

Rozmowa Prezentacja


Podczas spotkania ustalamy zakres prac. Prezentujemy zakres naszych usług jak i doświadczenie w branży interaktywnej

3.

Wstępna oferta


Tworzymy ofertę opartą na doświadczeniu i realizacji podobnych projektów. Doradzamy odpowiednie rozwiązania tak aby osiągnąć najlepszy efekt.

4.

Formalności


Jesteśmy Firmą działającą od 2010 roku. Traktujemy naszych Klientów poważnie podpisując umowy na wykonanie naszych usług.

5.

Projektowanie i wdrożenie


Rozpoczynamy proces kreatywny. Zawsze kierujemy się uwagami Klientów oraz celem jaki ma osiągnąć końcowa strona internetowa. Dobieramy Grafików i Programistów do stworzenia Teamu Projektowego.

6.

Finalizowanie projektu


Prezentujemy wykonany projekt. Zawsze rekomendujemy dalsze kroki rozwoju Firmy w internecie poprzez Pozycjonowanie czy Social Media.

Idea współpracy


Naszym celem jest stworzenie przemyślanej komunikacji oraz profesjonalnego wizerunku, który będzie służył Państwu i w odpowiedni sposób prezentował Państwa markę!