Dlaczego warto nas wybrać...


1.

Tworzenie stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Strona www dopasowana do Twoich potrzeb


Zawsze dobieramy rozwiązania do możliwości budżetowych każdego Klienta tak aby móc stworzyć dla Ciebie odpowiednią stronę, dzięki której będzie mógł pozyskać więcej Klientów i odpowiednio zaprezentować swoją ofertę.

2.

Tworzenie stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Efektowne projekty stron www


8 lat projektowania stron www przekłada się na wiedzę oraz doświadczenie w technikach i zasadach tworzenia przyjaznych i efektownych projektów graficznych stron www.

Zobacz nasze realizacje

3.

Tworzenie stron www z CMS - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Przyjazny Panel Administracyjny


Stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Nasze strony opieramy na systemie zarządzania treścią Wordpress oraz innych licencjonowanych i sprawdzonych systemach. Tworzymy również dedykowane panele CMS na zamówienie.

4.

Tworzenie bezpiecznych stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Zaufanie i bezpieczeństwo


Wiemy jak ważne jest zaufanie Klientów do dobrej i sprawnej obsługi. Nasz zespół jest odpowiedzialny za kontakt z Klientami 5 dni w tygodniu od godziny 9-17 odpowiadając na każde pytanie i służąc pomocą.

5.

Tworzenie responsywnych stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Pełna responsywność


Stworzone strony będą w pełni dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych np: telefonach czy tabletach. Użytkownicy będą mogli również w szybki sposób zobaczyć na telefonach najważniejsze informacje i treści.

6.

Tworzenie stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Wsparcie techniczne


Zamawiając stronę w naszej Agencji masz pewność, że w każdym momencie będziemy starać się pomóc Tobie w administrowaniu strony i na bieżąco rozwiązywać problemy dotyczące Twoje strony www.

7.

Optymalizacja stron www SEO - ADHOC Agencja Interaktywna

Optymalizacja strony pod pozycjonowanie


Wykonujemy optymalizacje stron www w oparciu o narzędzia Google. Nasi specjaliści tworzą również audyty stron powstałych tak aby polepszyć ich widoczność w wyszukiwarce.

8.

Doświadczenie i wiedza


Wyróżniamy się szeroką wiedzą oraz wieloma realizacjami stron www. Służymy pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań tak aby wzbudzić uwagę i uzyskać najlepsze efekty.

9.

Tworzenie stron www - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Efekty i zadowoleni Klienci


Wiemy jak ważne jest pozyskiwanie Klientów, stworzenie odpowiedniego wizerunku tak aby móc w efektowny sposób sprzedać produkt lub usługę. Nasze strony www zapewniają dobre konwersje sprzedażowe oraz są atrakcyjne dla odbiorców.

10.

Tworzenie stron www gwarancja - ADHOC Agencja Interaktywna

Gwarancja i formalności


Jesteśmy prawnie działającą firmą dlatego zawsze podpisujemy umowę z naszymi Klientami zapewniając im terminowe wykonanie usług oraz 12 miesięczną gwarancje techniczną.

Zobacz poniżej nasze realizacje a na dole zadaj nam pytanie!


Wybrane realizacje


Wyślij prośbę o wycenę!


Wypełnij poniższy formularz wpisując dane kontaktowe. Wkrótce zadzwonimy do Ciebie aby móc się przedstawić i porozmawiać o możliwościach wspólnej współpracy.