Kampaniew Social Media


Wiemy jak ważna jest obecność w mediach społecznościowych. Potencjalni Klienci przeglądają oferty i dokonują zakupów impulsywnych poprzez odbiór atrakcyjnych treści oraz reklam na Facebooku czy Instagramie.

Prowadzimy kompleksowo profile społecznościowe Marek, Firm oraz Klientów Indywidualnych. Nasze wieloletnie doświadczenie dało nam możliwość poznania odpowiednich mechanizmów promocji oraz narzędzi dających wymierne efekty!

Kampanie Social Media - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

1.6

1,6 Miliarda osób na Świecie posiada konto na Facebooku

14

14 Milionów osób w Polsce ma konto na Facebooku

Twoje Social Media z ADHOC!


Wiemy jak w odpowiedni sposób dotrzeć do potencjalnych Klientów Twojej Marki.

Reklama sponsorowana

Dotrzemy do zdefiniowanego odbiorcy tak aby Twoja reklama uzyskała najlepszą konwersję sprzedaży.

Pokaż się

Nadamy odpowiedni kierunek komunikacji na Twoim profilu społecznościowym. Stworzymy dedykowane treści oraz posty graficzne tak aby wzbudzić zainteresowanie i konwersje.

Real Time Marketing

Social Media żyją 24h na dobę. Reagowanie i profilowanie komunikatów względem wydarzeń i działań społeczności jest jednym z bardziej efektywnych działań.

Kampanie Social Media - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków
Optymalizacja profili społecznościowych

Podstawą do prawidłowo działającego wizerunku w Social Media jest optymalizacja i dostosowanie profili społecznościowych do celów sprzedażowych.

Myślimy globalnie!

Social Media to rozbudowane narzędzia do komunikacji między ludzkich. Facebook, LinkedIn, Pinterest, YouTube czy Snapchat to część Świata Social Media.Tworząc kampanie socialowe, komunikat musi docierać globalnie, również do szerokiego spektrum odbiorcy!

Social commerce

Sprzedaż internetowa zrobiła krok do przodu. Idziemy również tym tempem rozwoju. Proponujemy działania sprzedażowe, które docierają do Klientów Społecznościowych.

2017 to rok Social Media!


Facebook daje nieograniczone możliwości promowania Firm, Marek i Prywatnych kont.

Reklamy Dynamiczne, Audience Marketing, Reklamy Kontaktowe, Sprzedaż na Facebooku czy nowe formaty reklam kontekstowych to tylko początek drogi promocji Własnej Marki.

Kampanie Social Media - ADHOC Agencja Interaktywna Kraków

Promuj się i zdobądź Klientów w Social Media!


Zadzwoń do Nas: +48 666 313 010 lub… Napisz do nas na Facebooku!