Dołącz do nas już dziś!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Stanowisko:
-New Business Manager

Miejsce pracy:
-Kraków / Zdalnie

Wymagania:
-Opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie spersonalizowanych ofert i prezentacji sprzedażowych
-Łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowy relacji.
-Doświadczenie w sprzedaży usług Internetowych
-Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
-Doskonała organizacja czasu i systematyczność działania
-Przynajmniej rok doświadczenia w e-marketingu, sprzedaży, social media, e-PR, lub szeroko rozumianej branży reklamowej

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
-Atrakcyjny system premiowy i prowizyjny
-Biuro w doskonałej lokalizacji w Krakowie
-Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem prześlij CV wraz z listem motywacyjny na adres: rekrutacja@adhocdigital.pl

Stanowisko:
-Web Developer

-Kraków

Wymagania:
-Doświadczenie minimum 1 rok w realizacji projektów komercyjnych.
-Doskonała znajomość technologii HTML5, CSS3
-Dobra znajomość JavaScript, JQuery
-Podstawowa znajomość języka PHP
-Doświadczenie w samodzielnym budowaniu stron opartych na platformie Wordpress
-Samodzielność i odpowiedzialność za własną pracę
-Mile widziana znajomość Systemu WooCommerce lub Prestashop

Oferujemy:
-Pracę w młodym, kreatywnym i pełnym energii zespole
-Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem prześlij CV wraz z przykładami zrealizowanych stron www na adres: rekrutacja@adhocdigital.pl

Stanowisko:
-Account Manager

-Kraków – biuro

Wymagania / Zadania:
-Bieżąca obsługa klientów
-Odpowiedzialność i samodzielność
-Współpraca z zespołem grafików, programistów i podwykonawcami.
-Zajawka na punkcie nowych technologii i reklamy
-Kontakt z pozyskanymi Klientami i obsługa obecnych Klientów
-Uczestniczenie w kreatywnych spotkaniach i tworzeniu koncepcji