Web Design


Tworzymy niepowtarzalne i trafiające w gusta projekty graficzne stron internetowych z zachowaniem zasad typografii i kompozycji. Dostosowujemy potrzeby konsumentów do wizerunku marki oraz produkty finalnego.

Dedykowane systemy informatyczne i aplikacje webowe


Budujemy nowoczesne oraz funkcjonalne strony internetowe dostosowane do użytkownika. Stosujemy systemy bezpieczeństwa, testy ux-funkcjonalne oraz wdrażamy profesjonalne systemy CRM.

Web Development Services


Wspieramy Firmy poprzez support programistyczny. Wdrażamy i budujemy strony korporacyjne oraz landing page. Nasi Developerzy dopasowują rozwiązania digital do każdego produktu końcowego poprzez korzystanie z sprawdzonych metodyk programowania.

Analiza - Digital Strategy


Tworzymy strategie i audyty dla Firm oraz Marek. Kierujemy ich rozwój i nadajemy odpowiedni kształt działaniom marketingowym. Badamy rozwiązania digital.

Wdrażamy dedykowane rozwiązania e-commerce


W oparciu o PrestaShop, WooCommerce lub Magento budujemy dedykowane sklepy internetowe. Specjalizujemy się w wdrażaniu dodatkowych nie standardowych funkjonalności e-commerce. Nasze sklepy wyróżniają się przemyślanym działaniem budującym odpowiednią konwersję użytkownika.

Aplikacje na iOS i Android


Tworzymy natywne aplikacje mobilne na urządzenia przenośne – komórki i tablety. Korzystamy z najnowszego języka programowania aplikacji iOS Swift oraz środowiska Android Studio.

Aplikacje Hybrydowe


Zajmujemy się tworzeniem nisko budżetowych aplikacji mobilnych. Aplikacje hybrydowe są budowane z zachowaniem krótszych terminów wdrożenia oraz idealnie nadają się dla start-upów oraz powstających firm.

Proces działania


Pracujemy zgodnie z określonym procesem działania. Realizujemy długofalowe projekty wspierające online naszych Klientów.

Proces działania


ADHOC Agencja interaktywna. Działamy szybko ale w sposób przemyślany i dostosowany do potrzeb każdego zlecenia. Wiemy, że zdobyte doświadczenie odpowiednio kieruje nas i nadaje tempo naszej pracy.

1.

Pierwszy kontakt


Zawsze staramy się zrobić 1 krok do stworzenia nowej relacji Klient – Agencja. Nawiązany kontakt zamieniamy na spotkanie lub wideokonferencje.

2.

Rozmowa Prezentacja


Podczas spotkania ustalamy zakres prac. Prezentujemy zakres naszych usług jak i doświadczenie w branży interaktywnej

3.

Wstępna oferta


Tworzymy ofertę opartą na doświadczeniu i realizacji podobnych projektów. Doradzamy odpowiednie rozwiązania tak aby osiągnąć najlepszy efekt.

4.

Formalności


Jesteśmy Firmą działającą od 2010 roku. Traktujemy naszych Klientów poważnie podpisując umowy na wykonanie naszych usług.

5.

Projektowanie i wdrożenie


Rozpoczynamy proces kreatywny. Zawsze kierujemy się uwagami Klientów oraz celem jaki ma osiągnąć końcowa strona internetowa. Dobieramy Grafików i Programistów do stworzenia Teamu Projektowego.

6.

Finalizowanie projektu


Prezentujemy wykonany projekt. Zawsze rekomendujemy dalsze kroki rozwoju Firmy w internecie poprzez Pozycjonowanie czy Social Media.

Idea współpracy


Naszym celem jest stworzenie przemyślanej komunikacji oraz profesjonalnego wizerunku, który będzie służył Państwu i w odpowiedni sposób prezentował Państwa markę!