Najmodniejsze spodnie tego sezonu

Idzie jesień, a wraz z nią, cieplejsze ubrania. Na szczęście, pogoda za oknem jest sprzyjająca i nie występują nagłe pogorszenia pogody, więc można pomyśleć o założeniu wiecznie modnych spodni typu „rurki”. Najlepiej, gdy są ocieplane, jednak na początku jesieni, dobrze przylegające do ciała spodnie wystarczą, by ogrzać zmarznięte nogi. Zanim sięgnie się po jeansowe spodnie, warto dowiedzieć się, jak modnie można je dopasować do jesiennych kreacji.

Zalety noszenia rurek na co dzień

modne spodnie damskie jeans rurkiSpodnie typu „rurki” były kiedyś niemalże zarezerwowane dla młodych kobiet i nastolatek. Wiele Pań bało się sięgać po niej, bo popularność bardzo wyszczuplonych nogawek wśród dziewcząt w gimnazjum i liceum była tak wielka, że można było się poczuć zbyt obco w takich spodniach, jeżeli miało się więcej niż dwadzieścia kilka lat. Dziś to się zmieniło i modne spodnie damskie jeans rurki to nieprzemijająco dobrze dopasowane oraz stylowe części garderoby. Można je ubierać niemal na każdą okazję, a do tego, mają wiele odcieni jeansu, więc można sprawdzić, który z nich najlepiej pasuje do danej sylwetki. Prawdą jest, że bardzo ciemne spodnie wyszczuplają najbardziej, szczególnie jeżeli są to rurki o regularnej nogawce. Na nieco szerszych łydkach i udach tak mocno wyszczuplające spodnie nie będą dobrze wyglądały, szczególnie jeżeli dobierze się do nich zbyt obszerną bluzkę lub koszulę.

spodnie damskie jeans rurkiRównież zbyt chude nogi nie będą dobrze się prezentowały w granatowych jeansach, więc najlepiej jest przymierzyć i dobrać samodzielnie odpowiedni odcień. Po wybraniu najbardziej naturalnego koloru rurek przychodzi czas na budy. Jako że nogi są już bardzo ładnie wyszczuplone, a cała sylwetka stała się znacznie zgrabniejsza, warto dodać sobie kilka centymetrów. Szpilki, obcasy i koturny są nawet wskazane, gdy ma się do czynienia z rurkami o nogawce 7/8. Spodnie kończące się przed kostką nie będą wyglądały dobrze na kobiecie, która nie wyeksponuje swoich wdzięków należycie. Buty na płaskiej podeszwie to także nieodpowiednie obuwie dla niższych Pań, które chcą wybrać się jesienną porą w jeansowych rurkach.

Rurki zawsze będą dobrze wyglądały na kobiecie, która zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystkie kolory i modele są dla niej stworzone. Dzięki wyselekcjonowaniu najlepszego koloru i najlepszej długości nogawki można znaleźć spodnie, w których zawsze będzie wyglądało się dobrze. Jako że jeans nie wychodzi z mody, będzie można bardzo łatwo dobrać buty i koszulę lub koszulkę na spacer, wyjście na zakupy lub na spotkanie ze znajomymi.